Що таке FTX? Огляд криптовалютної біржі
Разное

Що таке FTX? Огляд криптовалютної біржі

FTX – це одна з найпопулярніших бірж криптовалют. Ця платформа надає користувачам можливість торгувати інструментами між собою, а також залежно від бажань користувача, торгувати на біржі за допомогою фіатних валют.

Основні Особливості

FTX була заснована в 2019 році і керується компанією FTX Trading Ltd, чий домен знаходиться на Кюрасао. Засновники FTX — це група розробників і роботи фінансової торгівлі, що базуються в Сінгапурі. Вона займається наданням послуг по продажу і обміну криптовалюти. 
FTX є платформою для обміну цифрових валют, яка пропонує набір продуктів для постійного торгівлі. Інтерфейс біржі досить простим і зрозумілим, що дозволяє користувачам швидко ознайомитися із його функціональністю. На платформі представлені більшість видів криптовалют, включаючи Bitcoin і Ethereum. Також йдеться про інші активи, такі як Індекси, Токени, Опціони і Вартість валют.


Особливості безпеки
FTX забезпечує безпеку користувачів шляхом використання надійних та перевірених протоколів безпеки. За допомогою поділу даних і користувацьких ідентифікаторів платформа забезпечує аутентифікацію, а також дозволяє користувачам захищати свої скарби шляхом використання методів двофакторної авторизації.

FTX пропонує великий діапазон продуктів на основі блокчейна. Це включає в себе пари для торгівлі криптовалютами, а також цінні бумаги, акції, індекси, деривати та продукти на основі блокчейна. Платформа має два рівні прав: так званий рівень Захисту криптовалюти (Crypto Collateral Level) та Рівень Фінансового Захисту (Financial Collateral Level). Для поліпшення рівня прозорості платформа використовує метод публікації звітів, який забезпечує постійний контроль за діяльністю біржі. Також її безпечність забезпечується використанням авторизації двоетапної верифікації користувачів і високими рівнями шифрування. 

Тарифи
FTX пропонує два типи тарифів. Перший тариф пропонує користувачам можливість торгувати на біржі за допомогою фіатних валют, а також отримувати надійні інструменти для торгівлі. Другий тариф пропонує користувачам можливість торгувати за допомогою своїх засобів захисту і отримувати більш високий рівень безпеки при торгівлі.

Висновки
FTX є відмінною платформою для обміну криптовалют, яка пропонує наступне покоління інструментів торгівлі, які можна використовувати для здійснення успішної торгівлі. Платформа пропонує багато функцій безпеки, а також два типи тарифів, для максимальної захищеності користувачів. Завдяки цьому всі зацікавлені сторони можуть використовувати платформу для досягнення прибутку.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *