BAS Медицина.Поліклініка
Разное

BAS Медицина.Поліклініка

BAS Медицина.Поліклініка є програмним продуктом, призначеним для автоматизації бізнес-процесів в полікліниці. Він надає комплексні рішення для управління медичною інформацією, планування прийому пацієнтів, обліку медичних послуг, фінансового обліку та інших аспектів роботи полікліники. Ось кілька основних функцій та переваг BAS Медицина:

  • Електронна медична картка: Система BAS Медицина дозволяє створювати та зберігати електронні медичні картки пацієнтів. Це дозволяє лікарям легко отримувати доступ до історії хвороби, результатів обстежень та інших важливих медичних даних, що сприяє зручній та ефективній роботі.
  • Планування прийому пацієнтів: Система BAS Медицина має модуль планування, який дозволяє вести електронний графік прийому пацієнтів. Лікарі можуть легко створювати та змінювати графіки прийому, враховуючи доступність, пріоритети та інші фактори. Це допомагає забезпечити оптимальне використання робочого часу та зменшити очікування пацієнтів.
  • Облік медичних послуг: BAS Медицина дозволяє вести облік надання медичних послуг та реєструвати відомості про проведені процедури, консультації, лікування та інші медичні послуги. Це спрощує процес створення медичних документів, рахунків-фактур та звітності.
  • Фінансовий облік: БAS Медицина також надає функціонал для фінансового обліку. Вона дозволяє реєструвати платежі пацієнтів, виписувати рахунки-фактури, контролювати оплати та вести облік фінансових транзакцій. Це допомагає забезпечити точність та прозорість фінансових операцій, а також полегшує процеси стягнення платежів та звітності.
  • Звітність та аналітика: BAS Медицина забезпечує можливості формування різноманітних звітів та аналітичних даних. Це дозволяє адміністрації лікарні отримувати інформацію про роботу закладу, фінансові показники, навантаження на лікарів та інші ключові показники продуктивності. Звіти та аналітика допомагають приймати обґрунтовані рішення щодо управління лікарнею та планування подальших дій.
  • Безпека даних: BAS Медицина забезпечує високий рівень захисту медичних даних пацієнтів та конфіденційності інформації. Вона використовує різні заходи безпеки, такі як шифрування даних, контроль доступу та резервне копіювання, щоб забезпечити захист від несанкціонованого доступу та втрати даних.

BAS Медицина допомагає поліклінікам покращити ефективність своєї роботи, забезпечити точність та якість медичних послуг, зменшити адміністративне навантаження та забезпечити ефективний фінансовий облік. Цей програмний продукт сприяє автоматизації бізнес-процесів і полегшує роботу всіх підрозділів лікарняного закладу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *